Aylık arşiv Ocak 2022

ileadmin

Aden Kombi 40 Arızası

Bağcılar Demirdöküm Servisi olarak kullanmakta olduğunuz Aden marka komileriniz 40 arızası ile ilgili sizlere bilgi vericez.Aden komlerinizin ekranda bulunan 40 Led ışığı yanı sönüyor ise bu kullanım suyu sensörü arıza yaptığı anlamına gelmektedir.Kullanım suyu sensör arızası ekranda çıktığı zaman kombileriniz sıcak su konumunda çalışmaz.Bu gibi arıza durumunda en yakın konumda bulunan servis hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir.

Bağcılar Demirdöküm Kombi Servisi olarak Bağcılar ilçesinde bulunan tüm mahallelerde mobil ekiplerimiz ile sizlerin tüm sorunlarınızı kesintisiz olarak aynı gün içinde çözümlendirmekteyiz.Uzman teknisyen ekiplerimiz kullanmak oldukları orjinal yedek parçalar sayesinde kombilerinize 1 yıl garantili servis ağı sunmaktadır.

Kombi Servis bakım onarım gibi tüm teknik servis hizmetleri yerinde ve kesin olarak aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.Bağcılar kombi servisi hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı çağrı merkezinden bizlere ulaşabilrsiniz.

ileadmin

Aden Kombi 30 Arızası

Demirdöküm kombi servisi olarak aden marka kombilerde bulunan hata kodları arasında bulunan 30 arızası tesisat suyu sensöründe arıza olduğunu göstermektedir.Aden modeli konbilerinizin ekranında bulunan 30 ışığı yanıp sönüyor ise sensörünüzün bozulduğu anlamına gelmektedir.

Bağcılar Demirdöküm Servisi olarak Aden marka kombilerinize aynı gün olarak sunmakta oduğumuz kombi servis hizmeti sayesinde ve kullanmakta olduğumuz orjinal yedek parçalar sayesinde 1 yıl garanti kapsamı altına alınan kombilerinizi daha güvenli bir şekilde kullanırsınız.

Bağcılar Demirdöküm Kombi Servisi hizmetinden yararlanmak için 0212 452 27 52 numaralı çağrı merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz.

ileadmin

Güneşli Demirdöküm Servisi

Bağcılar demirdöküm servisi olarak güneşli mahallesinde bulunan Demirdöküm marka kombiler için kombi servis hizmeti sağlamaktayız.Bağcılar demirdöküm kombi servisi ile sizlere kalitesinden ödün vermeden aynı gün içinde garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Bağcılar kombi servisi 12 yıla aşkın süredir sizlere kombi servis hizmeti sunmaktadır.Bağcılar ilçesinde bulunan tüm mahallelere demirdöküm kombi servis hizmeti sunmaktayız.Kullanmak olduğunuz Demirdöküm marka kombilerinizin yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız.Aksi taktirde sizleri yarı yolda bırakabilmektedir.

Kombi Bakım ve Arıza servisi olarak sizlere sunmakta oldğumuz özel servis ağı haftanın 7 günü kesintisiz olarak devam etmektedir.Kombi bakım arıza gibi konularda uzman teknisyen ekiplerimiz sınıfında tecrübeli güler yüzlü ve sundukları uygun fiyatlar ile sizlere memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Servis Arayın ....